Konferencja sprawozdawcza Kół Naukowych Politechniki Łódzkiej 2017

Posted on Posted in wydarzenia

W dniach 7-10 Grudnia 2017 braliśmy udział w Konferencji sprawozdawczej Kół Naukowych Politechniki Łódzkiej. W tym roku odbyła się ona w miejscowości Murzasichle położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Tatr. Pierwszego dnia po przyjeździe wszystkie Koła Naukowe miały możliwość przedstawienia projektów, które były realizowane w minionym roku. Nasza prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem o czym świadczą liczne pytania zadawane po wystąpieniu. Możliwość zaprezentowania się przed innymi  Kołami jak również wysłuchanie prezentacji innych z pewnością możemy uznać za cenne doświadczenie, które pozwoliło nam zobaczyć jak funkcjonują i jakie projekty realizują inne Koła Naukowe na naszym Wydziale.

Podczas wyjazdu wzięliśmy udział również w dwóch szkoleniach, tj.  „Tworzenie oferty sponsorskiej” oraz „Podstawy NLP”.  Duża ilość ciekawych informacji odnośnie rozmowy z potencjalnymi sponsorami z pewnością pomoże nam w dalszej działalności.  W sobotę po szkoleniach mieliśmy możliwość wyjazdu na termy do Bukowiny Tatrzańskiej. W wolnym czasie zwiedziliśmy okolice naszego ośrodka położonego w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego. W gronie kilku osób podziwialiśmy niesamowite widoki, wymienialiśmy się doświadczeniami oraz zdobywaliśmy cenne kontakty z członkami innych Kół Naukowych. W niedzielę mieliśmy możliwość podjęcia dyskusji w sprawie Wydziałowej Rady Kół Naukowych, w której uczestniczył dziekan wydziału EEiA dr hab. inż. Sławomir Hausman. Podczas kilkugodzinnych rozmów mogliśmy również przyjrzeć się prezentacji sprawozdawczej naszego WRS-u.

Dziękujemy serdecznie wszystkim organizatorom za możliwość uczestniczenia w tej Konferencji. Możliwość udziału w takim wydarzeniu była dla nas cennym doświadczeniem pozwalającym motywującym do dalszej pracy i rozwijania naszej organizacji.

Korzystając z okazji chcielibyśmy również serdecznie pozdrowić wszystkich uczestników wyjazdu! 🙂

Poniżej zamieszczamy krótką galerię zdjęć.