Akcja Integracja! – WEEIA bez tajemnic

Posted on Posted in wydarzenia

W dniu 25 Września na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki odbyło się wydarzenie organizowane przez Wydziałową Radę Samorządu o nazwie Akcja Integracja. Koło naukowe TELIN podjęło się współpracy podczas organizacji tego wydarzenia. Naszym zadaniem było zaprezentowanie działań prowadzonych przez SKN Telin, projektów i prac badawczych realizowanych w Zakładzie Telekomunikacji Instytutu Elektroniki. Celem naszego spotkania ze studentami było zachęcenie ich do intensywnej nauki na Politechnice, aktywnego uczestniczenia w życiu uczelni, a przede wszystkim podejmowania się licznych projektów realizowanych na uczelni.

Wszystkim studentom podejmującym naukę na naszej uczelni życzymy wytrwałości i samych sukcesów! 🙂