SKN MIPSA

Struktura SKN MIPSA

Studenckie Koło Naukowe MIPSA działa na Politechniki Łódzkiej (PŁ) Politechniki Łódzkiej (PŁ). Jednostką, w laboratoriach i na sprzęcie której mamy okazję pracować jest Instytut Elektroniki (I-16). Jednostka ta zapewnia nam również wsparcie naukowe oraz opiekę nad wszelkimi sprawami finansowymi (np. rozliczenia projektów).

Prace Koła koordynują oraz kontrolują Opiekunowie Naukowi, najczęściej z pośrednictwem Zarządu wybieranego spośród Członków Koła Naukowego. Unikatową inicjatywą jest Inkubator (otwarte, cykliczne warsztaty dot. wybranych zagadnień), który jest najczęściej pierwszym punktem styku Studentów z SKN MIPSA.

struktura kola

Koło Naukowe prowadzi prace projektowe, akcje promocyjne oraz wspiera wiele innych, ciekawych inicjatyw. Inspiracją są najczęściej sami Członkowie lub osoby z nami zaprzyjaźnione.

Ostatnia aktualizacja

piątek 23 wrzesień 2022, 22:29:56

On-line

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Liczba odwiedzin

Jesteś tutaj: Home o nas struktura