SKN MIPSA

Logo RKN.

Formalny powrót do Rady Kół Naukowych

Rozpoczynamy starania o formalny powrót do aktywnego uczestnictwa w Radzie Kół Naukowych (RKN). Jest to organ Komisji ds. Kół Naukowych (ta z kolei jest organem doradczym Prorektora ds. Studenckich PŁ), który reprezentuje interesy wszystkich zarejestrowanych na PŁ i niezawieszonych studenckich kół naukowych.

Celem RKN, Komisji oraz Prorektora ds. Studenckich jest wspieranie studenckiego ruchu naukowego. Jednym ze sposobów jest organizowany dwukrotnie w ciągu roku konkurs projektów, w którym najlepsze z nich mają szanse zdobyć finansowanie.

Wszelkie szczegóły dot. Rady Kół Naukowych, organizowanych konkursów oraz wyniki z kolejnych lat znajdują się pod tym adresem.

Ostatnia aktualizacja

piątek 23 wrzesień 2022, 22:29:56

On-line

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Liczba odwiedzin

3679283
224
843