Nasi doktoranci na Konferencji InterTech 2009
Środa, 17.06.2009 09:47

W dniach 20-22 maja 2009 roku, na Politechnice Poznańskiej odbyła się Międzynarodowa, Interdyscyplinarna, Techniczna Konferencja Młodych Naukowców (InterTech).

W czasie konferencji swoje referaty wygłosili dwaj doktoranci z Instytutu Elektroniki. Mgr inż. Krzysztof Kudryński w pracy p.t. "Parametric Time Series Modelling Methods in Biomedical Applications" przedstawił algorytmy estymacji widma szeregów czasowych stosowane w przetwarzaniu sygnałów biomedycznych. Promotorem pracy jest prof. Paweł Strumiłło. Mgr inż. Paweł Poryzała w referacie p.t. "Visual Stimulator for Brain-Computer Interface Device" opisał projekt uniwersalnego fotostymulatora do badań nad interfejsami BCI (Brain-Computer Interface). Promotorem pracy jest prof. Andrzej Materka.