Niestandardowe zasilacze impulsowe
Piątek, 06.05.2022 10:08

Instytut Elektroniki Politechniki Łódzkiej oferuje bogate doświadczenie w projektowaniu na zamówienie niestandardowych zasilaczy impulsowych o wysokiej sprawności, niezawodności i dużej gęstości mocy.

Nasze zasilacze impulsowe zostaną dostosowane do specyficznych wymagań klienta w zakresie ich wielkości i kształtu, sterowania, przeznaczenia, norm bezpieczeństwa i dyrektyw EMC, które powinny spełniać. Obszerna wiedza z zakresu projektowania przetwornic mocy i rozwiązywania problemów termicznych zapewnia uzyskanie mniejszych gabarytowo konstrukcji o wyższej sprawności. Nasze niestandardowe zasilacze są projektowane z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań i energooszczędnych topologii, w tym topologii rezonansowych, w celu spełnienia wymagań standardów zachowywania energii takich jak U.S. Level VI oraz norm Unii Europejskiej.
Nasze możliwości projektowe i sprzętowe obejmują w pełni wyposażone laboratoria z szeroką gamą sprzętu testowego i drukarkami 3D. Każda specyfikacja nadesłana przez klienta zostanie poddana naszemu procesowi przeglądu recenzyjnego w celu uzyskania oceny wykonalności.

Kontakt bezpośredni:
tel. 42 631 26 35 – dr inż. Rafal Kasikowski