Telefony Nokia Lumia 800 w Instytucie Elektroniki
Środa, 29.02.2012 07:24

W poniedziałek, 27 lutego, gościliśmy w naszym instytucie przedstawiciela firmy Microsoft Polska - panią Katarzynę Pawlonkę. W czasie tej wizyty, otrzymaliśmy 4 telefony Nokia Lumia 800 z systemem operacyjnym Windows Phone, na których nasi studenci będą mogli testować swoje aplikacje podczas zajęć dydaktycznych z programowania urządzeń mobilnych.

Nawiązana współpraca to, między innymi, efekt wysokiej jakości projektów wykonanych przez naszych studentów w czasie zajęć dydaktycznych prowadzonych przez dr inż. Piotra Skulimowskiego oraz dr inż. Artura Klepaczko. Jesteśmy jedną z 4 uczelni  w Polsce, którym firma Microsoft przekazała swoje urządzenia. Na początku roku nasi pracownicy zostali również przeszkoleni w programowaniu w systemie Windows Phone.