Najlepsze prace dyplomowe
Piątek, 08.07.2011 11:25

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową inżynierską wykonaną na Wydziale Elektrotechniki Elektroniki Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej w roku akademickim 2010/2011 został rozstrzygnięty. Wśród prac nagrodzonych i wyróżnionych przez Łódzki Oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich znalazły się dwie prace, które powstały w Instytucie Elektroniki. Trzecią nagrodę otrzymała praca pana Piotra Wawrzyniaka pt. "System lokalizacji terminali WLAN wykorzystujący techniki korelacyjne". Jej promotorem był dr inż. Piotr Korbel. Wyróżniono również pracę pana Karola Matusiaka pt. "Identyfikacja obiektów miejskich w scenie rejestrowanej przez urządzenie mobilne", której promotorem był dr inż. Piotr Skulimowski.

Gratulujemy naszym absolwentom i ich opiekunom.