Konferencja Rady Kół Naukowych, Międzybrodzie Żywieckie

Posted on Posted in wydarzenia

W dniach 12-15 Maja 2016 roku odbyła się Konferencja sprawozdawczo-szkoleniowa Rady Kół Naukowych Politechniki Łódzkiej. W tym roku wyjechaliśmy w góry do miejscowości Międzybrodzie Żywieckie. Nocowaliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym "Niagara" . Dużą atrakcją samego hotelu była przepływający między jego budynkami strumień oraz wodospad.  Podczas konferencji zaprezentowaliśmy projekty realizowane w kole, aktualne wydarzenia oraz plany na przyszłość. Była to również świetna okazja do poznania bardzo wielu ciekawych ludzi, będących członkami kół naukowych i organizacji studenckich. W piątek po sesji sprawozdawczej pojechaliśmy do Bielska Białej na wielopiętrowy tor gokartowy , gdzie mieliśmy możliwość zweryfikowania naszych umiejętności prowadzenia pojazdów. W sobotę odbyły się panele szkoleniowe. Wykorzystaliśmy również możliwość zwiedzenia malowniczej okolicy miejscowości Międzybrodzie Żywieckie. Weszliśmy na szczyt Żar  , gdzie znajduje się zbiornik wodny elektrowni szczytowo-pompowej (Elektrownia Porąbka-Żar).

Dziękujemy serdecznie wszystkim organizatorom za naprawdę ciekawą i wartościową konferencję oraz serdecznie pozdrawiamy wszystkich jej uczestników.